Naše služby

Pokladnica Oberon

Vytvorte z Vášho počítača plnohodnotnú registračnú pokladnicu prepojenú na sklad a účtovníctvo. Pokladnica je prispôsobená pre veľkoobchod, maloobchod, reštauráciu, prípadne dotykový displej s režimom FastFood.

eKasa,VRP,Pandora

Bowa, Varos, Easypos,Pandora Exalogic, VRP . Poradenstvo, predaj,konfigurácia, inštalácia, školenie, servis.

Služby

Správa počítačových sietí, servis výpočtovej techniky.

OBERON – komplexný účtovný a pokladničný systém

 

 

Všeobecné informácie

 
Hľadáte účtovný systém a neviete sa rozhodnúť?

OBERON okrem bežných funkcií a možností ktoré sa od tohoto druhu softvéru očakáva, obsahuje celý rad ďalších zaujímavých vlastností, možností a riešení. Príjemná licenčná politika (bez prvotnej investície) minimalizuje riziko nesprávnej investície. Vďaka prehľadnosti, jednoduchosti a intuitívnemu ovládaniu môžete so systémom začať ihneď pracovať a to aj bez absolvovania akýchkoľvek školení.

Účtovanie

Účtovanie nikdy nebolo jednoduchšie. V systéme OBERON – Agenda firmy si môžete účtovať aj sami a nemusíte byť zdatný účtovník, keďže 98 percent účtovných prípadov sa opakuje. Tiež získate okamžitý prehľad o stave svojej firmy. OBERON Vám značne zjednoduší a uľahčí vedenie účtovníctva napr. automatickým účtovaním bankových výpisov. Činnosti firmy si je možné ľubovoľne rozčleniť a tak získať prehľad o prínosných alebo naopak stratových činnostiach firmy.

Ukážky programu:

 

Najnovšie správy