Mobilný čašník Lukul

LUKUL – nielen mobilný čašník LUKUL je aplikácia určená pre mobilné zariadenia s používateľským rozhraním ergonomicky prispôsobeným pre smartfóny a tablety (Android, iOS). Softvér je možné používať výhradne so systémom OBERON, s ktorým komunikuje prostredníctvom webových služieb. Z tohto dôvodu je potrebné v prevádzke zabezpečiť WiFi pripojenie do lokálnej počítačovej siete.

Aplikácia môže pracovať vo viacerých režimoch: LUKUL – mobilný čašník – určený pre obsluhu, LUKUL eMenu – bez možnosti objednávania – pre hosťa na prezeranie ponuky na vlastnom mobilnom zariadení, LUKUL eMenu – hosť v reštaurácii – pre hosťa na objednanie v reštaurácii, LUKUL eMenu – donáška – pre hosťa s možnosťou objednania z domu.

Aplikačný program ďalej umožňuje: pokročilú prácu s aktívnym otvoreným účtom, možnosť rýchleho objednávania pomocou kódov položiek, jedálny/nápojový lístok udržiavať vždy aktuálny (zákazníka informuje tak o dostupných, ako aj o dočasne nedostupných položkách), prepracované použitie obrázkov a podrobných popisov jednotlivých jedál a nápojov.

Špecialitou je pokročilá práca s obslužným (prepitným) tak pre obsluhu, ako aj pre prípravu. Intuitívne spracovanie ovládania zabezpečuje rýchle zvládnutie práce s aplikáciou. Aplikáciu je možné používať tak v slovenskom, ako aj v anglickom jazyku. Významným benefitom je podpora objednávok z domu (donášky).