eKasa ON-LINE pokladnice-tlačiarne Pegas

 

 

 

Fiškálna tlačiareň je tlačiareň so zabudovaným fiskálnym modulom a zákazníckym displejom. Fiskálny modul zaznamenáva a archivuje do fiskálnej pamäte údaje o predajoch, ktoré sú odosielané z počítača s pokladničným softvérom.

Pripojením fiskálnej tlačiarne k svojmu PC, notebooku alebo smartfónu získate plnohodnotnú náhradu za registračnú pokladnicu.

Použitie fiskálnej tlačiarne je vhodným riešením pre užívateľov, ktorí požadujú vysoký výkon zariadení alebo majú špecifické nároky na vybudovanie a prevádzku pokladničného miesta a ktorí:

  • Majú zámer postaviť pokladničné miesto na špecifických zariadeniach, ktoré si chcú zvoliť sami (napr. bežné PC, monitor ktorý bude v súlade s dizajnom predajne, snímač čiarového kódu, peňažnú zásuvku s odklopným vekom s možnosťou uloženia v predajnom pulte, atď.)
  • Majú požiadavku na ergonomické pracovisko, a teda jednotlivé periférie môžu vhodne rozmiestniť na pokladničnom pracovisku.
  • Majú aplikačné riešenie, v ktorom je zaimplementovaná tlač na konkrétnej fiskálnej tlačiarni.
  • Už pracujú na báze PC riešenia a je pre nich najefektívnejšia voľba pripojiť k PC fiskálnu tlačiareň (môžu neskôr vymeniť PC, ale fiskálna tlačiareň im zostane, alebo naopak vymenia iba tlačiareň za rýchlejšiu a výkonnejšiu).
  • Požadujú veľmi výkonnú, tichú tlač, alebo tlač na určitú šírku pokladničného dokladu – tieto parametre sa spravidla pri klasických pokladniciach nedajú v plnej miere splniť, pokým pri fiskálnej tlačiarni áno

Fiškálne tlačiarne Pegas FM-06 sú výnimočné svojim technickým riešením

fiškálne tlačiarne pegas

Využívame najnovšie trendy vo výrobe elektronických zariadení. Modulárnosť a konštrukčná jednoduchosť riešenia umožňuje v prípade potreby a záujmu rýchlu úpravu aj štandardných tlačiarní aj iných výrobcov na fiskálne tlačiarne Pegas FM-06. Jednoduchým doplnením o elektronickú jednotku spracovania údajov, ktorou je nahradené štandardné komunikačné rozhranie o fiskálnu pamäť a zákaznícky displej vzniká fiskálna tlačiareň.